OpenTibiaServer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-29 21:04:21

Ziele

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 58
Punktów :   

Poradnik Dla Palla..

Mam taki poradnik dla palka

Wychodzisz z rooka, kupujesz jakies byle jakie eq(np. scalak i dwarven), kupujesz utevo lux i na trolle (troll mountines, ancient temple, hellgate itp). Na trollach wbijasz 40 dist, 40 shielding caly czas robiac mlvl. Idziesz na amazon camp jakis gdzie sa valkyrie, moze byc np. kolo venore. Wbijasz 50 dist i 45 shielding, idziesz na cyce. Dobrze by bylo kupic jakies lepsze eq. P set, crown helmet powinny wystarczyc (najlepiej jeszcze drag shield ale raczej nie bedzie kasy, wiec lepiej guardian, a jak nawet na to nie bedzie to z dwarvenem idz...). Na cyce bierzesz ze soba lootbaga z ok.50 spearami (wiecej nie bo za duze ryzyko ze nooby wezma), skillujesz, skillujesz, i w miedzyczasie robisz mlvl. Jesli nie masz kasy to roty sa mile widziane. Jak dobijesz do skilli 65 (shield potem nie wazny jak cie cyce nie krzywdza), to moje ulubione : minoski. Po skillowaniu powinienes miec 15 lvl+, nawet 20. Idziesz sobie na minoski kolo kazo (tam na lewo), i zbierasz loota tylko i wylacznie na mino i mino archerach. Wez na wszelki wypadek kilka manaskow jakby wiecej archerow sie pojawilo. Powiem szczerze ze po 2-3h na mino mialem lootbagi wazace 10k+ oz. Z samej kasy i plate shieldow sprzedanych w kazo kupujesz arrowy i dalej na mino. Jak juz naexpisz/zarobisz ile chcesz to wysylasz reszte loota do thais i sellujesz u sama, hardka i na fibuli. Nabijasz tak 25 lvl. Kupujesz nowe eq (za tyle kasy co sie na mino zarabia na 25 lvlu mozna miec b roba, p ammy, k legi, crown helma, zalerzy od serva na jakim grasz). Na 25 lvlu wypadalo by miec wieksze skille, a wiec znowu na cyce chodzisz i skillujesz. Z 70+ distem mozesz sobie spokojnie chodzic na guardy i expic z zyskiem. Na guardach, zalerzy od kopalni wchodzi srednio 20k expa/h, i tak mozesz sobie expic do 40 lvla, potem zalerzy juz od Ciebie. Aha i na 40 lvlu najlepiej by bylo miec 80 dist, mozna poprosic jakiegos 27lvl+ sorka/druida zeby monka postawil. 15 mlvl tez bylby dobry. Jesli masz/miales pacca i zrobiles postmana mozesz chodzic do mint~. Widzialem filmiki z lootbagami wazacymi ponad 100k oza...

I wlasciwie to by bylo na tyle, dalej zalerzy od Ciebie, ja tylko pokazalem wg mnie najleprzy poczatek. expisz gdzie chcesz, jak masz malo kasy to mint/mino kolo kazo... Pamietaj tez ze od 25 lvla masz hmmy i bursty, od 35 niewidke wiec mozesz chodzic w niedostepne wczesniej miejsca.

Aha i chcialem napisac o jeszcze jednym miejscu, o ktorym malo osob wie, a jest bardzo fajne - dwactra. Dwactra jest to wiezienie w kazo, zeby do niego wejsc trzeba posiadac klucz 3802, ktory jest dostepny z questu(nie wiem jak sie nazywa). Gdy pierwszy raz wchodzimy do dwactry panuje tam straszny chaos, wiec trzeba uwazac. Gdy juz zabijemy 1 resp najlepiej jest chodzic w kolko (dwarfy, orki, cyce, minosy; rozne rodzaje) i expic/zbierac loota. Wg mnie jest to bardzo fajne miejsce.

To wlasciwie tyle, co chcialem napisac, pisze komentarze i postarajcie sie przeczytac calego posta, nie zanudzajcie sie

Jeszcze 4 rzeczy:
1 - na minoski chodzimy tylko z arrowami, i atakujemy tylko z arrowow, natomiast belty z archerow zachowujemy na dalsze hunty na wyzszych lvlach. Przypuszczajac ze skillujac moim sposobem bedziemy na mino chodzic od 15 lvla, nabijajac na mino ponad 150k uzbieramy ~2bp beltow dla siebie.
2 - oczywiscie jesli boimy sie archerow mozna tam chodzic ze spearami - mniejszy waste kasy, wzrastaja skille (mozna brac parcele, zeby dopuscic do siebie tylko 2 mino, i skillowac, polecam)
3 - rowniez mozna robic arrowy, nie trzeba ich kupowac wiec tez tak mozna oszczedzac
4 - jesli o loota chodzi - zbieramy wszystko oprocz brass helmetow(chyba ze chce sie wam chodzic), plate shieldy sprzedajemy w kazo(45gp kosztuje 1). Zbieramy loota w dp w kazo a wysylamy do thais dopiero po uzbieraniu bp xbowow(160gp na fibuli jedna).


To tyle ;] Pozdro ziele


Jestes kolejnym Debilem Ktory czyta ten OPIS....HaHa
*******************************
Pomoglem ?? daj +
Zawiodlem ?? Daj jeszcze jednego +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hob.pun.pl www.zslia.pun.pl www.tnkserwer.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl